PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=161778}

Decydująca gra

End Game
5,8 2 332
oceny
5,8 10 1 2332
Decydująca gra
powrót do forum filmu Decydująca gra

8/10

ocenił(a) film na 8

W sumie schemat taki jak zawsze, ale film godny polecenia.
Mnie osobiscie sie podobal, ale z ta koncowka to troszke lipka, bo nie wiadomo czy ta zone zamkneli czy co.

_Mika_a

Jak nie wiadomo? Toć wszystko jest wyjaśnione podczas kolacji z Kate pod koniec filmu. Nie zamknęli jej, bo tylko Alex poznał prawdę i jej nikomu nie powiedział, do końca wiernie broniąc dobrego imienia prezydenta. Poza tym, zgodnie z tym co powiedziała prezydentowa, nie miał żadnych dowodów, bo cały czas trzymał romans prezydenta w tajemnicy :]

ocenił(a) film na 6
zuraw_

dokładnie...

andpol

Nie "dokładnie", bo z końcówki filmu wynikało, że nie było żadnego romansu. Kochanka Prezydenta, z którą rozmawiał Alex i żona Prezydenta to była ta sama osoba. Nie wiem, może żona wiedziała o romansie i coś zakombinowała, że Alex myślał, że rozmawiał z kochanką, a nie z żoną. Pomijam totalne głupoty w filmie jak wysadzanie w powietrze niewygodnych osób, bez żadnej próby udawania, że to wypadki, czy fingowanie samobójstwa, po którym ofiara jakimś cudem napisała swoją krwią "Przepraszam". A strzeliła sobie w głowę od tyłu, jeśli dobrze widziałem.

ocenił(a) film na 7
_Mika_a

moim zdaniem to nie jest istotne co się z nią stało później ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones